ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

uni-max

Migrace e-shopu do cloudu

uni-max

Migrace e-shopu do cloudu

Společnost Sprinx Systems má za sebou úspěšnou historii vytváření a provozování rozsáhlých e-commerce řešení pro zákazníky v České republice i po světě, provozovaných na vlastních serverech v datových centrech i na cloudových platformách. Provedla také řadu úspěšných přenosů e-shopových řešení do cloudu. díky svým zkušenostem a znalostem získal Sprinx důvěru provozovatele e-shopu uni-max.cz k nápravě chyb předchozího dodavatele.

Při spolupráci s provozovatelem e-shopu uni-max.cz navrhnul Sprinx Systems řadu zlepšení a inovativních postupů, které mají příznivý vliv na komfort nakupování pro zákazníky a efektivnější provoz celého e-commerce řešení. Použité technologie navíc podporují i další rozvoj funkcionalit e-shopu.


Nový back-end e-shopu uni-max.cz, provozovaný v Microsoft Azure, je připraven na značné výkyvy a špičky v návštěvnosti internetového obchodu i objemu objednávek. Služba Microsoft Azure zároveň zaručuje nepřetržitý provoz e-shopu, jelikož v případě výpadku některého z datových center Microsoftu okamžitě přebírá funkci jiné datové centrum.


Případovou studii si můžete přečíst zde.​

Chcete vědět víc?
 
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů