ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

UMAKOV

UMAKOV

Nový e-shop pro Mezinárodního prodejce nerezových prvků


Společnost Umakov získala moderní e-shop integrovaný s ERP systémem, připravený na prodej produktů na trzích po celé Evropě.

Nová podoba e-shopu firmy Umakov je výsledkem přibližně roční práce na implementaci moderní e-commerce platformy a integraci s ERP systémem Karat. Sprinx splnil všechny požadavky zadavatele a vytvořil pro Umakov e-commerce platformu, která:

• Poskytuje zákazníkům rychlou odezvu bez ohledu na použité zařízení, typ internetového připojení nebo množství položek v nabídce internetového obchodu.

• Zrychluje a usnadňuje obchodování díky automatizaci většiny základních procesů prezentace nabídky zboží a zpracování objednávek.

• Umožňuje snadnou správu více jazykových verzí e-shopu pro zákazníky z různých zemí s možností neomezeného rozšiřování na další domény.

Umakov získal pro své obchodování po internetu špičkovou e-commerce platformu, která zajistí náskok před konkurencí a umožňuje i další rozvoj – jak v oblasti logistiky objednávek s využitím poboček a partnerů, tak i rozšíření obchodování na další trhy.

Případovou studii si můžete přečíst zde.
Chcete vědět víc?