ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Plaček Pet Products

Nové B2B e-commerce řešení, založené na platformě Sprinx Virtual Rep

Plaček Pet Products

Nové B2B e-commerce řešení, založené na platformě Sprinx Virtual Rep

Nová B2B e-commerce platforma pro Plaček Pet Products je postavena na moderních webových technologiích a poskytuje rozsáhlé možnosti dalšího rozvoje služeb poskytovaných obchodním partnerům společnosti. Pro firmu Plaček Pet Products je nová platforma řešením, připraveným na další desetiletí používání, které:
 

  • Splňuje požadavky odběratelů na jednoduše ovladatelné prostředí pro objednávání – s rychlou odezvou, personalizovanou nabídkou i ceníky a funkcemi na rychlé opakování častých objednávek s pomocí uložených nákupních seznamů nebo importu seznamů zboží – přesně podle současného trendu konvergence B2C a B2B online obchodování.

 

  • Díky integraci s ERP systémem automatizuje mnoho opakovaných procesů, jako je například aktualizace stavu skladových zásob nebo vystavování faktur a dodacích listů, které si mohou odběratelé stáhnout pod svým účtem na objednávkovém portálu.

 

  • Poskytuje možnost dalšího rozšiřování B2B e-commerce platformy do nových zemí (s různými měnami a jazyky uživatelského rozhraní) i o další funkce pro zrychlení a automatizaci objednávek.Nové B2B e-commerce řešení, založené na platformě Sprinx Virtual Rep, je provozováno na serverech společnosti Plaček Pet Products. Sprinx poskytuje podporu a řeší zavádění nových funkcí pro komfortnější objednávání produktů. Společně s Plaček Pet Products bude Sprinx dále rozvíjet objednávkový portál podle aktuálních trendů a požadavků odběratelů. V rámci projektu nové B2B e-commerce platformy vytvořil Sprinx Systems rovněž nový prezentační web společnosti v několika jazykových mutacích.

Případovou studii si můžete přečíst zde.​

Chcete vědět víc?
 
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů