ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Siemens

Implementace Salesforce pro Siemens

Siemens

Implementace Salesforce pro Siemens

Na začátku projektu musel Sprinx Consulting detailně analyzovat styl práce zákaznické podpory a poté bylo nutné provést konsolidaci dat, která je prvním a nejzásadnějším krokem k efektivnímu fungování nového řešení. Původní data posloužila k naplnění báze informací o zákaznících. Tato data jsou potřebná k další práci se zákazníky a jsou propojena s komunikačním kanálem, kterým je zde e-mail. 

Zákaznické požadavky jsou zasílány na určený e mail, kde se zpráva automaticky zařadí do fronty v Salesforce. Dle definovaných kritérií se následně požadavek posouvá na žebříčku priorit k vyřízení.


Bylo použito Field Service Lightning, FSL je aplikační balík pro řešení Salesforce Service Cloud, který používá Lightning Experience a nativní mobilní aplikaci, dostupnou pro operační systémy iOS a Android. Jde o ucelené řešení pro podporu a řízení procesů v oblasti poskytování služeb zákazníkům v konkrétní lokalitě, plánování, instalace, údržbu, opravy atd. FSL umožňuje dispečerům pohodlně plánovat a optimalizovat využití zdrojů (terénních pracovníků) a zajistit komunikaci techniků s dispečery i snadné vykazování servisních zásahů přímo od zákazníka.

Případovou studii si můžete přečíst zde.


 

Chcete vědět víc?
 
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů