ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Webové prezentace

Když chcete efektivně navržený web, který nezůstane bez povšimnutí.

Webové prezentace

Když chcete efektivně navržený web, který nezůstane bez povšimnutí.

Od jednoduchých řešení až po rozmanité webové portály s možností dalších integrací.

Přinášíme Vám webová řešení Firemní web, Produktový web a Informační web využívají plně funkcionalit platformy Kentico CMS/EMS, mezi které patří důsledné oddělení obsahu od struktury (grafiky) webu, automatické  verzování, uživatelsky definovatelné formuláře, knihovny multimédií, integrace na sociální sítě a mnoho dalšího. Vyberte si řešení na míru:
Informační webvíce informací
Portálové webové řešení informačně-katalogového typu s komunitními prvky, širokou patelou funkcionalit od prezentační vrstvy, personalizace obsahu, sociálních aktivit.
Firemní webvíce informací
Web prezentující údaje o společnosti včetně kontaktních adres, telefonického a emailového spojení. Firemní stránky dále poskytují návštěvníkům informace o produktech, včetně různých marketingových kampaní, jakými jsou například upozornění na nové produkty, prodejní akce, slevy a další. Součástí firemního webu  je obvykle kontaktní formulář sloužící  pro vyžádání bližších podrobností, sjednání si schůzky se zástupcem firmy či podobný požadavek. Údaje zaslané kontaktním formulářem lze předávat do CRM pro další zpracování.
Produktový webvíce informací
Samostatné webové stránky zaměřené na jeden konkrétní produkt či nabídku, oddělené od hlavních stránek společnosti. Slouží k úžeji zaměřené prezentaci  a podrobnějšímu popisu daného produktu. Výhodou vyčlenění do speciálního mikrowebu je možnost použití na míru šitého designu, který  se tak může vymykat z pojetí celkové prezentace firmy.
 
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů