ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ecommerce riešenia - Eshop

Efektívny nástroj pro online podnikanie. Keď chcete predávať a obchod rozvíjať.

Chcete Sprinx Eshop Premium alebo Sprinx Eshop Exclusive

Naše ecommerce riešenia nie sú iba eshopovými platformami, ale jedná sa o celostné riešenie pre ecommerce, zahŕňajúci všetky fázy obchodného cyklu. Základnými výhodami sú značná customizovatelnosť riešenia, jednoduchá administrácia projektu, multijazyčnosť, rôzne produktové typy (tovar, digitálny obsah, členstvo, atď).

Sprinx Eshop Premium - nikdy to nebolo jednoduchšievíce informací
Nadštandardné systém pre ecommerce s funkciami CMS, kedy súčasťou riešenia nie je len vlastné predaj, ale aj prezentačné funkcionality vďaka robustnému redakčnému riešenie. Špičkový systém vyznačujúci sa jednoduchým a intuitívnym ovládaním cez webové rozhranie bez nutnosti odborných IT znalostí, s možnosťou rozšírenia o rad modulov a integrovaných nástrojov typu CRM či účtovných / ERP systémov.
Sprinx Eshop Exclusive - riešenie bez kompromisovvíce informací
Robustné modulárne ecommerce riešenie enterprise úrovne s technologicky vyspelými marketingovými, publikačnými a predajnými funkcionalitami, pokrývajúce celý obchodný cyklus od získania zákazníka až po jeho udržanie. Systém obsahujúci okrem ďalších aj marketingové funkcie akými sú leadscoring, marketingová automatizácie, personalizácia či contact management.
.
 
Týmto dávam podľa § 11 a nasl. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov, ktoré zasielam spoločnosti Sprinx Systems, a.s.