ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ecommerce řešení - Eshop

Efektivní nástroj pro online podnikání. Když chcete prodávat a obchod rozvíjet.

Ecommerce řešení - Eshop

Efektivní nástroj pro online podnikání. Když chcete prodávat a obchod rozvíjet.

Je libo Sprinx Eshop Premium nebo Sprinx Eshop Exclusive?

Naše ecommerce řešení nejsou pouhými eshopovými platformami, ale jedná se o celistvé řešení pro ecommerce, zahrnující všechny fáze obchodního cyklu. Základními výhodami jsou značná customizovatelnost řešení, jednoduchá administrace projektu, multijazyčnost, různé produktové typy (zboží, digitální obsah, členství, atd.)
Sprinx Eshop Premium – nikdy to nebylo jednoduššívíce informací
Nadstandardní systém pro ecommerce s funkcemi CMS, kdy součástí řešení není jen vlastní prodej, ale i prezentační funkcionality díky robustnímu redakčnímu řešení. Špičkový systém vyznačující se snadným a intuitivním ovládáním přes webové rozhraní bez nutnosti odborných IT znalostí, s možností rozšíření o řadu modulů a integrovaných nástrojů typu CRM či účetních/ERP systémů.
Sprinx Eshop Exclusive – řešení bez kompromisůvíce informací
Robustní modulární ecommerce řešení enterprise úrovně s technologicky vyspělými marketingovými, publikačními a prodejními funkcionalitami, pokrývající celý obchodní cyklus od získání zákazníka až po jeho udržení. Systém obsahující  mimo dalších i marketingové funkce jakými jsou leadscoring, marketingová automatizace, personalizace či contact management.
 
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů