ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pharma - Spracovanie dát

Nestrácajte čas spracovávaním dát. Nechajte to na nás.

Spracovanie dát, typicky týždenných a mesačných predajov, monitoring skladových zásob, spracovanie plánov reprezentantov, import objednávok distribútorov, dát z CRM či ďalších systémov.
Sales Data Processingvíce informací
Služba spracovania dát, typicky týždenných a mesačných predajov, monitoring skladových zásob, spracovanie plánov reprezentantov, import objednávok distribútorov, dát z CRM či ďalších systémov. Dáta je možné následne prezentovať v CRM a iných informačných systémoch, prezerať v dátových skladoch, intranetu, Exceli ... Full servis obsahujúci všetko čo potrebujete: dáta získame, vyčistíme, nakonfigurujeme, doplníme a pripravíme vhodné dátové výstupy, ktoré rozdistribuujeme podľa Vašich potrieb.
Produktový leták k stiahnutiu zde.
IMS Data Processing více informací
Spracovanie Vašich IMS dát do podoby podľa Vašich potrieb. Dokážeme IMS dáta spracovať rovnako ako predajné dáta distribútorov a pridať k nim všetky potrebné dáta z Vášho CRM / ETMS systému pre perfektný reporting.
Sprinx Národná dátavíce informací
Spracovanie štatistík ŠÚKL do prehľadných reportov.
Sprinx Národná dátavíce informací
Spracovanie štatistík ŠÚKL do prehľadných reportov.
NET SALES více informací
Modul "Čisté predaje" čiže NETSALES je primárne určený pre produkt manažérov a TOP manažérov pre analýzu predajných dát očistených od všetkých možných zliav. Účel tohto modulu je mesačne vyhodnotiť efektivitu nastavenie rôznych typov komerčných stimulov na úrovni jednotlivé lekárne a konkrétneho produktu. Dáta z tohto modulu sa budú zobrazovať v produkte PharmView ako jednotlivé dimenzie (pohľady). Možno aj pomocou tohto modulu hodnotiť predajné zručnosti konkrétnych reprezentantov, pretože možno sledovať veľkosť zľavy na jednotlivé produkty v konkrétnych lekárňach (pokiaľ ju môžu ovplyvniť).
PharmViewvíce informací
PharmView slúži ako analytický nástroj, prehliadač relačných dát. Základné využitie je v oblasti spracovania predajných dát na lekárne, ale nielen ich. Prehliadať možné dáta o porovnanie plnení plánov so skutočnosťou, analýzy nad dátami získanými z CRM alebo ETMS, účtovníctvo. Ovládanie programu je veľmi intuitívne a umožnuje s minimálnou námahou získať cenné informácie obsiahnuté niekedy v neprehľadnom množstvo dát, ktoré máte k dispozícii.
Chcete vedieť viac?
 
Týmto dávam podľa § 11 a nasl. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov, ktoré zasielam spoločnosti Sprinx Systems, a.s.