ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pharma - Produkty

Prispôsobenie našich produktov všetkým potrebám a prianiam zákazníkov.

Naše produkty a služby zvyšujú Vašu flexibilitu na trhu.


Sprinx Pharma CRMvíce informací
Sprinx Pharma CRM je nové CRM riešenie navrhnuté a vyvinuté priamo na mieru potrebám farmaceutických firiem. Ak má byť CRM skutočne efektívnym nástrojom správy zákazníckych dát i riadenie obchodu, potrebuje firma riešenie, ktoré bude reagovať na jej špecifické potreby, nie len univerzálny systém so základnou funkcionalitou. V prípade farmaceutických firiem je takýmto riešením "na mieru"
Produktový leták k stiahnutiu zde.
Ostatné CRMvíce informací
Medzi ostatné CRM sa radí alternatívne špecializované riešenia vhodná pre podporu práce s lekármi, lekárňami, ďalšími subjektmi v zdravotníctve, vhodná pre priamy obchod a kampane, obvykle pri jednoduchšie organizačnej štruktúre obchodných tímov. Súčasťou je plánovanie, riadenie a vyhodnocovanie činnosti obchodných reprezentantov, online objednávkové systémy s napojením na sklady distribútorov, podpora predajných dát či IMS dát atď. Riešenie podporujú online mobilný prístup pri práci v teréne cez ľubovoľný webový prehliadač.
PharmDeal - Objednávkový modulvíce informací
Rozširujúci modul pre SprinxCRM alebo akýkoľvek iný systém, ktorý používate. Univerzálne riešenie pre prepojenie objednávkových portálov distribútorov do jednej aplikácie. Ak chcete posielať objednávky všetkým distribútorom z jedného rozhrania, zároveň mať prehľad o ich skladových zásobách a mať okamžitú informáciu o tom kedy a aké konkrétne produkty budú do lekárne privezené, teraz môžete!
PharmViewvíce informací
Analytický nástroj a prehliadač relačných dát. Základné využitie je v oblasti spracovania predajných dát na lekárne, ale nielen ich. Prehliadať možno ľubovoľné dáta, napríklad plnenie predajných plánov reprezentantov, náklady na prezentáciu a ďalšie analýzy nad dátami získanými z CRM alebo ETMS.
Sprinx CRFvíce informací
Systém pre efektívny zber a spracovanie dát pri klinických štúdiách.
Sprinx SŘvíce informací
Systém pre správu agend správnych konaní ŠÚKL. Vďaka tomuto modulu nemusia zákazníci sledovať rôzne vývesky Ministerstva Zdravotníctvo a ŠÚKL, ao všetkých zmenách v správnych konaniach sa včas dozvie prostredníctvom nášho systému.
Chcete vedieť viac?
 
Týmto dávam podľa § 11 a nasl. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov, ktoré zasielam spoločnosti Sprinx Systems, a.s.