ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pharma - IT služby

Vďaka dlhoročným skúsenostiam sme schopní poradiť.

Pomáhame svojim klientom dosiahnuť lepšie využitie informačných technológií. Vieme poskytnúť optimálne riešenia v oblasti výpočtovej techniky s ohľadom na súčasný stav informačného systému klienta.
Zákazkový vývoj a služby ITvíce informací
Konzultácie v oblasti IT služieb, výroba webov a portálov, vývoj systémov na mieru, helpdesk, hosting, správa sietí a dodávky hardware a software. Svojimi službami a ponúkanými produktmi pokrývame širokú škálu potrieb v oblasti IT. Sme schopní zabezpečiť všetko potrebné od dodania počítačového a programového vybavenia, zabezpečenie služby hostingu aplikácií až po špecializovaný vývoj aplikácií na mieru a to vrátane firemného webu či portálu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sme schopní poradiť s celkovou koncepciou firemného IT a optimálnym využitím vložených prostriedkov is ohľadom na budúce potreby firmy.
Konzultácie a poradenstvo pre farmáciuvíce informací
Naša spoločnosť má dostatok profesionálov z oblasti farmácie a radi sa s Vami o naše skúsenosti podelíme.
Weby a portályvíce informací
Medzi naše služby patrí tiež vytváranie webových prezentácií, ktoré ponúkame od najjednoduchších webových stránok až po komplexné firemné portály s radom funkcií. Pre vytváranie webu využívame platformu Kentico CMS, ktorá umožňuje vytvárať weby, ktoré si zákazník môže sám rýchlo a jednoducho aktualizovať bez nutnosti znalosti programovania webov. Tieto weby možno v budúcnosti kedykoľvek ľahko rozširovať pomocou 25 špecializovaných modulov, podľa aktuálnych potrieb firmy. Súčasťou našej ponuky sú tiež najrôznejšie firemné portály, ktoré môžu slúžiť ako firemný intranet alebo zákaznícky extranet.
Integrácia a implementácie systémovvíce informací
Integrácia rôznych informačných systémov do jedného celku, implementácia a podpora pre systémy tretích strán. Súčasná firemnej IT architektúra je postavená na celej rade informačných systémov, ktoré síce fungujú ako samostatné aplikácie, ale z hľadiska vedenia firmy je potrebné, aby tieto systémy medzi sebou zdieľali informácie, aby ich bolo možné využívať ako jeden celok. V tento okamih nastupuje integrácie informačných systémov, ktorá zaistí vzájomné prepojenie, tak aby zodpovedalo potrebám firmy. Vďaka našim bohatým skúsenostiam v tejto oblasti, sme schopní poskytnúť aj príslušné odporúčania, ktoré systémy a v akej podobe je vhodné integrovať. Naši špecialisti sú taktiež certifikovaní celou radou našich dodávateľov a majú dlhoročné skúsenosti v nasadzovaní a nastavovanie najrôznejších systémov v oblasti Pharma aj všeobecných podnikových systémov.
Chcete vedieť viac?
 
Týmto dávam podľa § 11 a nasl. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov, ktoré zasielam spoločnosti Sprinx Systems, a.s.