ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ostatní produkty a služby

Potřebujete radu? Zeptejte se, co všechno umíme. 

Ostatní produkty a služby

Potřebujete radu? Zeptejte se, co všechno umíme. 

Pomáháme svým klientům dosáhnout lepšího využití informačních technologií. Umíme poskytnout optimální řešení v oblasti výpočetní techniky s ohledem na současný stav informačního systému klienta.
Zakázkový vývoj aplikacívíce informací
Jedním z oborů, kterými se ve Sprinx Systems zabýváme je také zakázkový vývoj apllkací. Ve farmaceutickém segmentu jde zejména o datově analytické aplikace typu integrovaných manažerských reportů, nebo aplikace na podporu správy a řizení postupů používaných v komerčním marketingu, jako jsou např. cenové úpravy nebo práce s dobropisy. V případě, že řešíte ve Vaší společnosti tuto problematiku, nebo byste se rádi dozvěděli více informací, kontaktujte nás prosím na www.sprinx.com/Produkty-a-sluzby/Zakazkovy-vyvoj
Outsourcing IT / hosting / aplikacni hostingvíce informací
Dalším z oborů, kterými se ve Sprinx Systems zabýváme je také podpora a tvorba IT infastruktury a podpora cloudových řešení. Jsme připravení nabídnout Vám řešení pro hosting Vašich aplikací, včetně našich optimalizovaných řešení pro hosting finančních a ERP aplikací, kde patříme k vedoucím poskytovatelům této služby v ČR.
V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na www.sprinx.com/Produkty-a-sluzby/Hosting-IT-outsourcing , nebo www.softwarehosting.cz.
Weby, portály a e – commerce řešenívíce informací
Nejste spokojeni se svým webem ? Hledáte řešení pro Vaše digitální komerční aktivity, které bude pro Vás skutečně vydělávat a nejen konzumovat Váš čas, prostředky a trpělivost ? V tom případě nás kontaktujte na www.sprinx.com/Produkty-a-sluzby/Weby-a-portaly, nebo webomat.sprinx.com/ a my pro Vás připravíme individualizovanou nabídku. Naše reference jdou od rozsáhlých webových informačních projektů přes inteligentní komerční řešení po kompaktní e-shopy setavené na klíč a optimalizované a škálovatelné pro konkrétní očekávaný objem transakcí. Kromě technického řešení jsme připraveni řešit i strategii a zaměření obsahu a jeho tvorbu.
Implementace, integrace a podpora provozu IT řešení třetích stran více informací
Máte ve Vaší firmě několik systémů, které si spolu z různých důvodů nerozumí ? Implementujete nový systém a přemýšlíte jak ho co nejefektivněji napojit na již existující systémy, které používáte pro řízení Vačich obchodních procesů ? Nemáte a nechcete budovat vlastní systém podpory IT systémů pro uživatele?
Toto jsou oblasti ve kterých pro Vás máme řešení, nevíc se zkušeností z řešení podobných projektů v oboru. Kontaktujte nás na www.sprinx.com/Produkty-a-sluzby/Konzultacni-cinnost
Chcete vědět víc?
 
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů