ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

CRM a Market Access

Podporujeme vaši efektivitu. Už od začátku.

|<  <  1 2  >  >|

CRM a Market Access

Podporujeme vaši efektivitu. Už od začátku.

Naše produkty a služby zvyšují Vaši flexibilitu na trhu.


Sprinx Pharma CRMvíce informací
Sprinx Pharma CRM (Customer Relationship Management) je řešením vyvinutým speciálně pro farmaceutické firmy a zohledňuje specifika jejich práce se zákazníky. Při jeho vývoji bylo využito více jak dvacetiletého know-how, které společnost v této oblasti má. Sprinx Pharma CRM pomáhá zvyšovat efektivitu a výkony prodejních týmů ve více než třiceti farmaceutických společnostech v České Republice, na Slovensku, v Rusku, Kazachstánu nebo na jiných trzích ve Střední a Východní Evropě. Produktový leták a více informací zde
Sprinx Pharma CLMvíce informací
Sprinx Pharma CLM (Closed Loop Marketing) je řešením umožňujícím provádět prezentace výrobků zákazníkům elektronickou formou. Kromě vlastní prezentace výrobku dochází při prezentaci elektronickou formou i ke sběru údajů, které jsou podkladem pro analýzy a následné manažerské rozhodování.
Produktový leták a více informací naleznete zde.
Sprinx Pharma Správa ceníkůvíce informací
Všechny společnosti ve farmaceutickém a zdravotnickém segmentu pracují s různými druhy
ceníků. Nejběžnějším rozdělením je dělení na interní a zákaznické ceníky. Jejich správa,
údržba a aktualizace nebývají vždycky snadné a uživatelsky příjemné.
Produktový leták a více informací naleznete zde.
Sprinx Pharma Správní Řízenívíce informací
Služba Sprinx SpRiz je určena pro účastníky správních řízení o stanovení/změně výše a podmínek úhrad a maximálních cen, a pro ty kteří se touto problematikou zabývají nebo se o ni zajímají.Služba Sprinx SpRiz tuto manuální práci omezuje na minimální možnou míru. Automaticky odesílané emailové notifikace pak obsahují souhrn změn, ke kterým ve sledovaných řízeních došlo.
Produktový leták a více informací naleznete zde.
Sprinx Pharma Hlášení podle pokynu REG-13 / DIS-13více informací
Jste držitelem registrace v ČR nebo jeho zástupcem?
Pak se na vás vztahuje povinnost hlášení v souladu s ustanovením § 33 odst. 2 zákona o léčivech, účinným od 1. 12. 2017, podle něhož jsou držitelé rozhodnutí o registraci (dále jen držitel registrace) povinni pravidelně poskytovat Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) úplné a správné údaje o objemu dodávek léčivých přípravků uvedených na trh v České republice.
Produktový leták a více informací naleznete zde.
Sprinx Pharma Informační povinnostvíce informací
Sprinx Informační Povinnost je internetová aplikace, která slouží pro generování,
správu a monitorování úkolů vyplývajících z povinnosti pravidelného reportingu
interním nebo externím subjektům.
Produktový leták a více informací naleznete zde.
Sprinx Pharma Soubory cen a úhrad (SCaÚ)více informací
Služba Sprinx SCaÚ je určena pro všechny kteří se setkávají s problematikou cen a úhrad. Změny cen a úhrad léčivých přípravků, které byly stanoveny ve správních řízeních (viz také Sprinx SpRiz), jsou zpracovány SÚKLem a pro další použití, například v lékárenských softwarech publikovány jako takzvaný Seznam cen a úhrad (SCaÚ). SCaÚ kromě zásadních informací o ceně původce a úhradách obsahuje i další cenné informace o indikačním a preskripčním omezení, denních dávkách (DDD), obvyklých denních terapeutických dávkách (ODTD), výši započitatelného doplatku a dalších zhruba 50 parametrech vztažených k produktu. Služba Sprinx SCaÚ umožňuje uživatelům automatizovat veškerou ruční práci spojenou se SCaÚ.
Produktový leták a více informací naleznete zde.
Sprinx Pharma Karta Produktuvíce informací
Služba Sprinx Pharma Karta produktu je online databáze léčivých přípravků, která přehlednou formou zpřístupňuje a vizualizuje informace o léčivých přípravcích z dostupných zdrojů jako jsou databáze léčivých přípravků SÚKLu, správní řízení, seznam cen a úhrad SÚKLu, úhradové číselníky zdravotních pojišťoven, pozitivní listy zdravotních pojišťoven, hlášení o zahájení/ukončení uvádění na trh a další. Služba Sprinx Pharma Karta produktu je integrována i s dalšími Sprinx službami pro farmacii, jako například Sprinx SCaÚ nebo Sprinx SpRiz.
Produktový leták a více informací zde.
Veeva / Salesforcevíce informací
Sprinx Systems, a.s. je prostřednictvím své dceřiné společnosti Sprinx Consulting s.r.o. http://www.sprinx-consulting.cz/registrovaným partnerem platformy Salesforce s množstvím certifikovaných odborníků, kteří za sebou mají stále rostoucí počet úspěšných implementací systémů postavených na platformě Salesforce/Veeva.
Produktový leták a více informací naleznete zde.
CRM 7více informací
Sprinx CRM 7 je nový univerzální CRM systém, který je svojí koncepcí postaven na evidenci obchodních případů a sledování ekonomických parametrů, vhodný (kromě jiných oblastí) pro společnosti zabývajícími se prodejem zdravotnické techniky, zdravotnických pomůcek nebo poskytováním služeb ve zdravotnictví (laboratorní diagnostika, nakládání s odpady, ....). Pomocí různých modulů rovněž umožňuje zefektivnit například činnost servisních techniků nebo výrobu.
Produktový leták a více informací zde
Oficiální stránky CRM7
 
Sprinx Objednávkový systémvíce informací
Sprinx Pharma Objednávkový Systém umožňuje plně automatizovat proces realizování objednávek, které zadávají zástupci jménem lékáren u farmaceutických distributorů - tak zvaných transferových objednávek. Systém může fungovat jako součást produktu Sprinx Pharma CRM, v integraci s jiným CRM (například Veeva CRM) anebo úplně samostatně bez CRM modulu. Objednávky přijaté v lékárně zástupcem a zadané do systému jsou automaticky přeneseny k distributorovi a během několika okamžiků je zástupce informován o stavu vyřizování objednávky (vyřízena, částečně vyřízena, nevyřízena i s uvedením příčiny nevyřízení).
Produktový leták a více informací naleznete zde.
Chcete vědět víc?
 
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů