ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Close
Týmto dávam podľa § 11 a nasl. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov, ktoré zasielam spoločnosti Sprinx Systems, a.s.

Zjednodušte si prácu s Drag&drop upload

18. 07. 2014

Bohužiaľ (zatiaľ) nevieme naprogramovať program, ktorý by vám dokázal z CD mechaniky počítača sevírovat kávu, ale rozhodne je v našich možnostiach spríjemňovať vám prácu v Salesforce. 

Preto sme vyvinuli vlastný doplnok "Drag & Drop Upload", ktorý vám umožní nahrať až 8 rôznych súborov jednoduchým pretiahnutím ikon do vyznačenej oblasti. V súčasnej chvíli funguje doplnok pre sekciu Accounts, ale plánujeme ho čoskoro prispôsobiť pre všetky komponenty Salesforce, takže ho budete môcť využívať ako pri nahrávaní dát k obchodným prípadom, tak ik príležitostiam či leadům. Možno si hovoríte, že drag & drop vám ušetrí "len" pár desiatok sekúnd takže nemá cenu ho vôbec sťahovať, ale zamyslite sa nad tým, ako často vám tú chvíľku môžeme ušetriť. Ak v Salesforce pracujete denne a u každého nahraného súboru ušetríte 15 sekúnd, tak v priebehu roka sa vám časová úspora môže nascita pokojne až na niekoľko hodín. 
 
Vieme, že podobné funkcionality už existujú, ale keď si vo Sprinx myslíme, že niečo vieme urobiť lepšie, tak miesto táranie a nadávanie ideme a urobíme to. A to je presne prípad Drag & drop u ktorého veríme, že je intuitívnejší a spoľahlivejšie, než podobné produkty. Vyskúšajte ho tiež. 

Zjedodušujeme Vám prácu i život. Sme Sprinx, the Doers.