ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Close
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů

Zjednodušte si práci s Drag&drop upload

18. 07. 2014

Bohužel (zatím) neumíme naprogramovat program, který by vám dokázal z CDmechaniky počítače sevírovat kávu, ale rozhodně je v našich možnostech zpříjemňovat vám práci v Salesforce.

Proto jsme vyvinuli vlastní doplněk „Drag & Drop Upload“, který vám umožní nahrát až 8 různých souborů pouhým přetažením ikon do vyznačené oblasti. V současné chvíli funguje doplněk pro sekci Accounts, ale plánujeme jej brzy přizpůsobit pro všechny komponenty Salesforce, takže ho budete moci využívat jak při nahrávání dat k obchodním případům, tak i k příležitostem či leadům. Možná si říkáte, že drag&drop vám ušetří „jen“ pár desítek vteřin takže nemá cenu ho vůbec stahovat, ale zamyslete se nad tím, jak často vám tu chvilku můžeme ušetřit. Pokud v Salesforce pracujete denně a u každého nahraného souboru ušetříte 15 vteřin, tak v průběhu roku se vám časová úspora může nasčítat klidně až na několik hodin.
 
Víme, že podobné funkcionality už existují, ale když si ve Sprinx myslíme, že něco umíme udělat lépe, tak místo tlachání a nadávání jdeme a uděláme to. A to je přesně případ Drag&drop u kterého věříme, že je intuitivnější a spolehlivější, než obdobné produkty. Vyzkoušejte ho také.

Zjedodušujeme Vám práci i život. Jsme Sprinx, the Doers.