ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Close
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů

Sprinx Systems vytvoří web pro Moravskoslezský kraj. Bude lákat turisty.

31. 08. 2015

Moravskoslezský kraj chce na své zajímavosti a krásy přilákat více turistů. Proto si u společnosti Sprinx Systems prostřednictvím své krajské společnosti destinačního managementu objednal výrobu nového webu na podporu turismu. Web bude funkční v říjnu a do plného provozu se dostane začátkem roku 2016. Sprinx Systems jej sestaví na bázi systému Kentico.

„S tvorbou podobných portálů máme velké zkušenosti, o čemž svědčí i naše dlouholetá spolupráce s agenturou CzechTourism,“ říká ředitel Sprinx Systems Jiří Čáp. „Díky spolupráci s Kentico Software nabízíme robustní řešení, které umožňuje rychlé zhotovení portálu a zároveň dává kraji možnost využívat i
personalizovaného obsahu.“

Sprinx Systems uspěl letos v červenci ve výběrovém řízení Moravskoslezským krajem zřízené a vlastněné společnosti Moravian-Silesian Tourism. „Jsem velmi rád, že můžeme spolupracovat s opravdovými profesionály v oboru s perfektními referencemi,“ říká David Karčmář, ředitel společnosti Moravian-Silesian Tourism.

„Na webu se chceme soustředit na zajímavosti, které zvýrazňují specifičnost kraje. Ty bychom chtěli co nejvíce zviditelnit.“ Web bude postaven na multimediálním obsahu s vysokým počtem
backgroudových a image fotografií. Chce být stručný, ale věcný, dynamický a zejména se soustředit na příběhy. Právě tímto obsahem chce kraj v potenciálních návštěvnících vyvolat touhu navštívit region. Web bude mít čtyři jazykové mutace – kromě češtiny bude dostupný ještě anglicky, rusky a polsky.