ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Close
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů

Sprinx posiluje Salesforce

01. 08. 2014

V souvislosti s rozšířením aktivit společnosti Sprinx Consulting byl  k 1. srpnu jmenován na pozici Salesforce Competency Leader  Lukáš Bartoš.

Zkušený manažer, který prošel expertními i manažerskými funkcemi, má především posílit rozvoj služeb v souvislosti s platformou Salesforce.com a komunikaci se zákazníky v segmentech, které tým Sprinx Consulting dosud neoslovoval. 

"Mým cílem je vybudovat ze Sprinx Consulting nejsilnější společnost na území Česka a Slovenska v oblasti služeb a podpory Salesforce.com a příbuzných aplikací pro skupinu společností obvykle označovaných jako SME. Přál bych si, abychom upevnili svou pozici v tomto segmentu a stali se iniciativní silou a spolutvůrcem tuzemského trhu v oblasti Cloud CRM," představuje Lukáš Bartoš svoji vizi.

Lukáš Bartoš vystudoval ČVUT v Praze a pracoval ve společnostech Zentiva, Data3S a Infinity, do společnosti Sprinx Consulting nastoupil na začátku letošního roku. Měl na starost především strategii obchodního rozvoje společnosti ve vybraných segmentech a koordinaci vývoje a implementace nových produktů, a to jak pro obecné CRM, tak pro specializovaná vertikální řešení.
Hovoří anglicky a španělsky. Je ženatý a má 2 děti. Mezi jeho koníčky patří hlavně malá kopaná (hraje Hanspaulskou a Strahovskou ligu), šachy, rád vaří a houbaří.

Sprinx Consulting

Více informací:
Karel Křivan
kk@mousehouse.cz
602 33 83 81