01. 08. 2014
V súvislosti s rozšírením aktivít spoločnosti Sprinx Consulting bol k 1. augustu menovaný na pozíciu Salesforce Competency Leader
Lukáš Bartoš.
Skúsený manažér, ktorý prešiel expertnými i manažérskymi funkciami, má predovšetkým posilniť rozvoj služieb v súvislosti s platformou Salesforce.com a komunikáciu so zákazníkmi v segmentoch, ktoré tím Sprinx Consulting doteraz neoslovoval.
"Mojím cieľom je vybudovať zo Sprinx Consulting najsilnejšia spoločnosť na území Česka a Slovenska v oblasti služieb a podpory Salesforce.com a príbuzných aplikácií pre skupinu spoločností zvyčajne označovaných ako SME. Prial by som si, aby sme upevnili svoju pozíciu v tomto segmente a stali sa iniciatívny silou a spolutvorcom tuzemského trhu v oblasti Cloud CRM, "predstavuje Lukáš Bartoš svoju víziu.
Lukáš Bartoš vyštudoval ČVUT v Prahe a pracoval v spoločnostiach Zentiva, Data3S a Infinity, do spoločnosti Sprinx Consulting nastúpil na začiatku tohto roka. Mal na starosti predovšetkým stratégiu obchodného rozvoja spoločnosti vo vybraných segmentoch a koordináciu vývoja a implementácie nových produktov, a to ako pre všeobecné CRM, tak pre špecializované vertikálne riešenia.
Hovorí anglicky a španielsky. Je ženatý a má 2 deti. Medzi jeho koníčky patrí hlavne malý futbal (hrá Hanspaulskou a Strahovský ligu), šach, rád varí a hubári.
Sprinx Consulting
Viac informácií:
Karel Křivan
kk@mousehouse.cz
602 33 83 81