ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Close
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů

Sprinx je opět mezi stovkou nejlepších českých firem

29. 11. 2017

Soutěž Českých 100 nejlepších pořádá již od roku 1996 Comenius, panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci. Cílem soutěže Českých 100 nejlepších je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.
 
Na základě vyhodnocení nominací a díky svým výborným podnikatelským výsledkům se i letos mezi stovku nejlepších českých firem tradičně probojovala společnost Sprinx Systems. Poprvé se Sprinx v žebříčku top firem objevil v roce 2008 a také letos se česká firma, založená v roce 1996, zařadí do společnosti tak významných podniků, jako jsou Škoda Auto, ČEZ nebo třeba PPF. Oproti minulému ročníku si navíc polepšila o krásných 6 míst a skončila na 92. místě.

Vyhlášení první desítky nejlepších českých firem proběhlo na slavnostním večeru ve Španělském sále Pražského hradu 24. listopadu 2017. Předcházel mu 22. ročník mezinárodní konference Klíčové faktory úspěchu, které se zúčastní významné osobnosti podnikatelského i politického života.
Celkové výsledky najdete na webu pořadatele Comenius