ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Close
Týmto dávam podľa § 11 a nasl. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov, ktoré zasielam spoločnosti Sprinx Systems, a.s.

Partnerstvo ABRA Software a Sprinx Consulting

17. 07. 2014

Pomocou prepojenia Salesforce s ERP ABRA dokážeme pokryť väčšinu procesov od marketingu, cez získavanie Lead, po riadenie obchodných príležitostí, vrátane riadenia výroby, fakturáciou a všeobecného účtovníctva. Systémy sú plne integrované a užívateľom systémov sú k dispozícii informácie kdekoľvek a kedykoľvek z akéhokoľvek zariadenia. 
Na získanie partnerského statusu s ABRA software sme veľmi hrdí a sme zvedaví, čo všetko na slovenský trh spoločne uvedieme.

Spoločnosť ABRA Software a.s. patrí k najväčším českým producentom podnikových informačných systémov a je od roku 1996 držiteľom medzinárodného certifikátu systému riadenia kvality podľa ISO 9001 na celý proces vývoja, výroby, distribúcie vlastných informačných systémov a nadväzujúcich služieb. 

Spoločnosť Sprinx Consulting, s.r.o. patrí k popredným implementátorom a integrátorom platformy Salesforce.com na českom trhu. Od roku 2012 je registrovaným partnerom spoločnosti Salesforce.com s množstvom certifikovaných špecialistov.