ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Close
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů

Nový eshop prodejce elektroniky EMOS získal prestižní ocenění Site of the Year 2016

28. 03. 2017

Významné ohodnocení společnosti Kentico, které se každoročně uděluje nejlepším webovým projektům, letos získal prodejní kanál shop.emos.cz. Nový eshop realizovaný společností Sprinx Systems vyhrál v kategorii implementace marketingových nástrojů. Jedná se o jeden z největších e-commerce projektů v Evropě realizovaných na platformě Kentico. Web, zaměřený na prodej elektroniky pro B2C sektor, nadále roste do komplexního e-commerce řešení pro pět evropských zemí a sedm jazykových mutací.
 
„Projekt EMOS společnosti Sprinx jsme se rozhodli ocenit zejména pro použité online marketingové funkcionality a jednoduchou správu webu pro potřeby zákazníka,“ vysvětluje Jana Repáková, Customer Insight Specialist ze společnosti Kentico Software.
 
„S ohledem na celkový rozsah implementace na platformě Kentico nemá v Evropě tento projekt obdoby. Je variabilnější a plně přizpůsobený novodobým trendům. Využívá řadu procesů marketingové automatizace a optimalizací nákupního procesu,“ doplňuje manažer webových řešení Ondřej Hloupý, který se na tvorbě vítězného eshopu významnou měrou podílel spolu s dalšími specialisty Sprinx.

Podrobnější informace o webových řešení na webu webomat.sprinx.com