ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Close
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů

Konference ICT Mentor

05. 05. 2014

Jiří Jinger a Petr Pexa ze společnosti Sprinx Systems ČR (provozovatel služeb SoftwareHosting CZ&SK) se ve čtvrtek 24. 4. 2014 zúčastnili v nádherných prostorách Břevnovského kláštera konference s názvem ICT MENTOR – LIDSKÉ ZDROJE NEJSOU STROJE.

 

Tato konference byla mimořádná nejen rozsahem a zaměřením, ale především tím, že její charakter nebyl prezentační, ale diskusně informační.

 

Personální ředitel společnosti HAMÉ, pan Petr Kratochvíl, hovořil o svých problémech v praxi člověka, který má v péči 2500 zaměstnanců, jejich výkon, motivaci, odměňování, vzdělávaní a v neposlední řadě spokojenost. A to vše ve vazbě na jejich efektivní řízení a reporting vůči managementu společnosti.

 

V rámci konference definoval problém a ve spolupráci s pořadateli této akce následně formulovali řešení a související nástroje řešení. Účastníci tak byli součástí velké společnosti, která hledala odpovědi na odměňování a motivaci zaměstnanců, nábor nových zaměstnanců, ale i správu firemních dat a efektivnost datových výstupů. Hovořilo se tak o nástrojích Business Inteligence, cloudech, procesním řízení, externím zpracování mezd pro nejvyšší management společnosti a řadě dalších.

 

Jiří Jinger se ve své prezentaci zaměřil především na obecné přínosy cloudových (hostingových služeb) a jejich využití v rámci jednotlivých procesů fungování společnosti.

 

Konference byla jedním velkým diskusním fórem, které obohatilo nejen účastníky konference, ale i jeho pořadatele. Úspěšnými pocity z konference se potvrdil trend dnešní doby, kdy lidé nechtějí být jen pasivním přijímačem prezentací, ale chtějí se podílet na hledání řešení a přispívat svými zkušenostmi z praxe a hledat společně řešení.