ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Close
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů

Firma Sprinx oslavila 20 let stavem „beztíže“

15. 06. 2016

Rovných 20 let uplynulo od chvíle, kdy Jiří Čáp a Jan Tomčík, tehdy ještě studenti ČVUT, ve sklepení Jaderné fakulty vytvářeli první síťová spojení. Psal se rok 1996, samotný počátek éry českého internetu, když zakladatelé Sprinxu vypustili do světa webový portál Atlas.cz. A protože pověst průkopníků provází Sprinx dodneška, leitmotivem celé oslavy nebyla jímavá nostalgie, ale předvídavý pohled do budoucnosti.
 
Hosté firemní oslavy mohli virtuálně nahlédnout do chytré domácnosti, usednout do supermoderního modelu vozů BMW nebo prozkoumat funkce 3D tiskárny. Večerem „beztíže“ celou společnost provázel Petr Šimůnek, šéfredaktor časopisu Forbes, který si do své talk show pozval psycholožku Martu Boučkovou, spisovatele Karla Pacnera, kuchařku Ditu Pecháčkovou a zástupce kultovní značky Bang & Olufsen Vladimíra Dzurendu,
 
Diváci interaktivní talk show tak mohli vyslechnout velmi různorodé vize budoucnosti, počínaje samořízenými vozidly a konče raketovými transporty do vesmíru. Nechyběly samozřejmě ani efektní videoprojekce na obří kopuli Planetária. Tentokrát zde však – místo hvězd – symbolicky zazářila jména všech klientů, pro které Sprinx během své dvacetileté historie pracoval.

Podívejte se na krátké video z galavečeru v pražském Planetáriu: www.youtube.com/watch?v=dI-3IluWHGw

Více na: http://20let.sprinx.com/