ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Close
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů

České Kentico představilo Kentico 9, novou verzi svého světově úspěšného softwaru

26. 11. 2015

Brno, 25. 11. 2015 – Kentico Software, brněnská IT společnost a lídr světového trhu řešení pro tvorbu webových stránek, správu online obsahu a online marketingový kampaní, včera na konferenci Kentico Connection oficiálně představil novou verzi svého softwaru. Kentico 9 je k dostání od dnešního dne a pro vývojáře a online marketéry přináší mnoho zásadních novinek. 
 

„Kentico 9 obsahuje celou řadu vylepšení, které umožní rychlejší vytváření a publikování webových stránek. Pro novou verzi jsme také vytvořili vylepšené uživatelské rozhraní správy a analýzy online marketingových kampaní. Díky němu mohou marketéři své kampaně vyhodnocovat efektivněji a využívat pokročilejších metrik a analýz měření výkonnosti,“ představuje hlavní novinky Karol Jarkovský, produktový ředitel Kentico Software.
 
Software Kentico je výjimečný tím, že sdružuje několik různých nástrojů a marketéři a vývojáři tak mají pod jednou střechou veškeré firemní online aktivity. Právě díky tomu se českému řešení podařilo uspět na mezinárodním trhu. „Abychom s naším softwarem patřili mezi světovou špičku, musíme ho neustále vylepšovat a přizpůsobovat aktuálním požadavkům zákazníků. Důkazem našeho snažení je právě nové Kentico 9,“ vysvětluje Petr Palas, zakladatel a CEO Kentico Software.
 
Jaké novinky obsahuje Kentico 9? 

  • Continuous Integration. Kentico 9 umožňuje velmi jednoduše provádět integrované změny na webu a v online projektech, díky kterým se zamezí ztrátám dat nebo nechtěnému přepsání kódu jednotlivými developery. Continuous Integration ocení především týmy sestávající z více vývojářů, při jejichž spolupráci je správná integrace a synchronizace dat klíčová. Integrace změn umožňuje týmům rychlejší vývoj webů a vyžaduje méně času stráveného na projektu, čímž celý vývoj také značně zlevňuje. Díky Continuous Inegration je možné nejen provádět, ale také testovat dokonce i velmi malé změny na webu mnohem rychleji a efektivněji.
  • Integrované řízení online kampaní. Kentico 9 umožňuje řídit a vyhodnocovat online marketingové kampaně z jednoho místa. Jeho významnou součástí je také nový, kompletně redesignovaný nástroj pro analýzu a reportování úspěšnosti online marketingových a newsletterových kampaní. Uživatelům dává mnohem podrobnější vhled do získaných dat a pomáhá jim k zvyšování efektivity kampaní.
  • Podpora ASP.NET MVC. Kentico 9 umožňuje sémantické editování webového obsahu. Editoři tak mohou vytvářet obsah bez jakýchkoli znalostí kódování či vývoje. Naopak vývojáři díky němu mají kompletní kontrolu nad finálním HTML kódem stránky a mohou tak vyvíjet responzivní weby.
  • Vylepšená podpora Web Farm. Kentico 9 je díky podpoře frameworku Web Farm a automatického škálování ještě více optimalizováno pro nasazení webových stránek do cloudu. Weby vytvořené na Kentico 9 tak dokážou bez problému zvládat velké nápory návštěvníků.
  • Modularizace. Kentico 9 umožňuje vyvinout řešení pro zvládnutí specifického zadání, implementovat ho do webového projektu a vytvořit z něj modul. Ten je pak možné jednoduše využít v případě, kdy se stejný požadavek objeví znovu v jiném projektu, což vývojářům značně šetří jejich čas. V Kenticu 9 je nově možné aktualizovat tento modul bez potřeby ho odinstalovat a poté do projektu znovu instalovat.
  • Nové řešení pro e-mailové kampaně. Kentico 9 obsahuje nové řešení pro e-mailové kampaně, které umožňuje podstatné zrychlení distribuce e-mailů. Spolu s experty Kentico toto e-mailové řešení připravil vývojový tým společnosti SPRINX Systems, dlouholetý partner Kentica, a v Česku ho již využívá například Mountfield. „Mountfield potřebuje rozesílat akční nabídky či slevy vázané na daný den až na statisíce adres. Nové technické řešení zvyšuje rychlost rozesílky na čtyřnásobek,“ vysvětluje šéf Sprinx Systems Jiří Čáp.
 Více informací o Kentico 9 najdete na tomto odkazu.
 
O Kentico Software
Kentico Software je česká IT firma se sídlem v Brně a lídr světového trhu řešení pro tvorbu webových stránek, správu online obsahu a online marketingových kampaní. Byla založena v roce 2004, v současnosti zaměstnává 194 specialistů (z toho 154 v Brně) a své pobočky má v USA, Austrálii, Velké Británii a Nizozemí. Její software využívá více než 25 000 webových stránek na celém světě. Patří mezi ně například Gibson, Mazda, Hunter Fan, Kingspan, Allergan, Ingram Micro, Twinings nebo Starbucks. Kentico je certifikovaný partner společnosti Microsoft a opírá se o širokou partnerskou síť čítající 1 000 digitálních agentur v osmdesáti zemích světa. Více informací na www.kentico.com.