ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jak na to?

Jak u nás probíhá pracovní pohovor? Nic složitého. 

Jak na to?

Jak u nás probíhá pracovní pohovor? Nic složitého. 

Snahou je, aby celé jednání proběhlo v neformálnější atmosféře, ale abyste se Vy i my dozvěděli všechny relevantní informace, které jsou důležité v rámci rozhodování.  
 
Osobní setkání 
Pokud Váš životopis pro nás bude něčím zajímavý, domluvíme si s Vámi osobní setkání. Potkáte se s člověkem z HR. Ve společném rozhovoru je cílem zjistit vzájemná očekávaní, jejich průnik a případné možnosti spolupráce. Pobavíme se o Vaší motivaci, zkušenostech. 


Technické/odborné předpoklady, Case Study
Osobní rozhovor bývá doplněn testem technických/odborných znalostí, případně Vás poprosíme o vypracování krátké Case Study či úkolu. 
 
Druhé setkání
V případě, že se naše vzájemná očekávání potkají a úkol bude zajímavě vypracovaný, potkáte se se svým potenciálním šéfem nebo team leadrem. Důležité je, abyste si sedli po odborné ale i osobní stránce.  Výjimečně může proběhnout i třetí kolo, a to zejména u seniorních pozic. 
 
Vyjádření 
Po finálním kole Vám v průběhu pár pracovních dní zašleme vyjádření. Pokud se rozhodneme vzájemně spolupracovat, zašleme Vám rovnou nabídku i návrh smlouvy a pak už se jen budeme těšit na vzájemnou spolupráci.  

 

Chcete vědět víc?
 
Vyplněním výše uvedeného formuláře jste dali souhlas se zpracováním osobních údajů