Nová aplikace ohlídá informační povinnosti za Vás

Nová aplikace ohlídá informační povinnosti za Vás

Úspěšně řídit firmu znamená - mimo jiné - i dostát všem informačním povinnostem. Ať už máme na mysli interní nebo externí reporting, administrativní zátěž roste neuvěřitelným tempem. Hlášení je totiž třeba nejen zpracovat, ale také předem evidovat a následně archivovat. A co bývá vůbec nejtěžší? Neztratit přehled o termínech, odpovědných osobách a případných změnách.
 
Pakliže se říká, že čas jsou peníze, u promeškaných lhůt to platí dvojnásob. I jedno jediné zapomenuté hlášení může stát organizaci pokutu v řádech desetitisíců korun. Pro všechny, kdo si chtějí podobné starosti a problémy ušetřit, je tu Informační povinnost, nová aplikace od české technologické firmy Sprinx.
 
A jak tedy funguje v praxi? Zaměstnanec Jan Novák se do aplikace přihlásí prostřednictvím internetového prohlížeče - a systém ho díky napojení na personální databázi automaticky identifikuje. Pan Novák díky aplikaci jasně vidí, za které úkoly je v rámci informační agendy odpovědný. Jakmile se blíží termín konkrétního hlášení, obdrží e-mailovou upomínku.
 
Obdobná upozornění také chodí na e-mail manažera, který na práci pana Nováka dohlíží. Odpadají tedy pochyby o tom, v jakém stavu se hlášení nachází a kdo je za dokončení zodpovědný. Aplikace navíc usnadňuje práci ve chvíli, kdy je třeba dohledat dříve odeslané hlášení a porovnat ho s aktuální verzí reportu.
 
Stručně řečeno – aplikace Sprinx Informační povinnost dává firmě do rukou praktický nástroj, který udrží veškeré informační povinnosti pohromadě, a navíc zajistí, že budou všechna hlášení odevzdána včas.

V případě zájmu o více informací můžete kontaktovat naše specialisty na e-mailové adrese obchod@sprinx.com nebo telefoním čísle + 420 251 014 211.

Datum zveřejnění 8. 7. 2016 9:56:34 od
x

Přihlašte se k odběru newsletteru a odebírejte novinky ze světa
e-commerce