Listopad je měsíc večírků, ale my chodíme na semináře ...

Listopad je měsíc večírků, ale my chodíme na semináře ...
První konferencí byla konference o úhradové vyhlášce pro rok 2017. Je to konference, která se  mírně odchyluje od témat, ke kterým máme přímo co říct, ale neodchyluje se spektrem účastníků, což jsou většinou Key Account Manageři z řad našich zákazníků. Na ty cílíme nyní s naším novým produktem Sprinx Pharma e – Finance, který jim umožní lépe řídit a spravovat zadávané portfolio slev a dobropisů, které jsou jedním z tradičních trade marketingových nástrojů v tomto segmentu. Otevíráme též segment nemocničních lékáren, tam bychom se chtěli věnovat zejména přínosu, který pro ně znamená automatický monitoring změn v cenách, úhradách a podmínkách úhrady v naší aplikaci Sprinx Pharma SCAU a také nyní stále častěji využívaný monitoring výpadků.
       Na úhradovou vyhlášku jsme navázali ve velkém stylu účastí na semináři o problematice paralelního obchodu, který se tentokrát konal jako česko – slovenský a měl reprezentativní místo i účast. Jako již tradičně jsme naší prřednáškou navazovali na IMS a zabývali jsme se nejen strukturou a objemy paralelního exportu a importu v letech 2015 a 2016 ale i některými obecnými aspekty tohoto druhu obchodování v Čechách. Seminář byl otevřený a pro ujasnění názoru na problematiku přínosný. V pořípadě diskusí o tomto segmentu je krásně vidět, jak se zvyšuje společenský zájem o problematiku paralelního obchodování , protože diskuse jsou živé a obsahují čím dál tím více konkrétních údajů a názor účastníků nyná více odráží to, co si opravdu myslí, než jen opatrná vyjádření ve smyslu veřejně akceptovaného pohledu. 
       Měsíc jsme z pohledu kongresového zakončili nejlepším možným způsobem a to vinobraním. Vinobraním klinické farmacie na zámku v Mikulově a ve Valtickém podzemí. Co z toho bylo bylo ve dne a co bylo večer nechám na fantazii čtenářů, myslím že nebude těžké to uhodnout. Spolupráce s pořadatelem této konference, farmaceutickou fakultou, jsme zahájili v letošním roce vytvořením aplikace s pracovním názvem Pády a v posledním čtvrtletí 2016 jsme se vydali na testovací výlet do nemocničních lékáren, zatím u tří fakultních nemocnic, a rádi bychom první testovací výsledky prezentovali na sjezdu nemocničních lékárníků v Jihlavě příští leden.
       A teď už se jen těšíme na prosinec, kdy se opravdu ponoříme ( snad ) do těch večírků ...  

Jiří Stránský
Business Director
Datum zveřejnění 2. 12. 2016 10:16:45 od Romana Ripper
Tagy: pharma seminář Sprinx
x

Přihlašte se k odběru newsletteru a odebírejte novinky ze světa
e-commerce