Sprinx podzimní seminář a vše, co v něm bylo

Sprinx podzimní seminář a vše, co v něm bylo
Hlavním tématem byly aplikace pro segment Market Access, kde jsme od posledního semináře rozšířili významně naše portfolio aplikací a také služeb, které jednotlivé aplikace poskytují. Věnovali jsme se především aplikaci Sprinx Karta produktu, která je naší horkou novinkou letošního roku a poskytuje ucelený přehled o registrovaných přípravcích z pohledu odborného ale i z pohledu cen, úhrad, spotřeby a vývoje těchto parametrů v čase. Aplikace je určena buď těm zákazníkům, kteří si pořizují první MA aplikaci a zatím nevědí, nebo nepotřebují jít do detailu na úrovni spisu správního řízení, nebo těm zákazníkům, kteří potřebují manažerský přehled o situaci produktu nebo skupiny produktů zaměřený spíše na sales a marketing a ne v detailu na Market Access. Zmínili jsme také doplňkové funkce další naší aplikace Sprinx Pharma SCAU, které jsme aktivovali v letošním roce a to např. automatizovaný monitoring výpadků dodávek léčivých přípravků.

       Druhou oblastí, kterou jsme na semináři otevřeli je CLM. Systém pro Closed Loop Marketing jsme prezentovali v obou podobách, ve kterých ho našim zákazníkům umíme nabídnout, ve variantě se sběrem a uchováváním dat o proběhlé prezentaci, i ve variantě prosté prezentace integrované se SprinxPharma CRM. Zde nás podpořil odborně též zástupce našeho partnera pro CLM, Dr. Kubáček, který se zabýval praktickým využitím kombinace CRM a CLM v praxi prodejních týmů ve Pharma průmyslu a výhledem do budoucna.

       Na závěr jsme nšim klientům, i potenciálním klientům , ukázali on – line aplikaci pro zadávání, schvalování a řízení dobropisů ( ODD ) a speciálních cen ( přímých slev ), která je koncipovaná zejména pro dlouhodobé projekty, které jsou zadávány individuálně členy prodejního týmu. Aplikace je standartně navázána na námi poskytované zpracování prodjů ( SprinxPharma SDP ), ale můžeme ji provozovat i nad daty, která nám dodá klient a do systému je importujeme.

       Seminář proběhl tentokrát ve Svět Hubu, což kromě toho, že přilákalo všechny mykology mezi našimi zákazníky, také znamenalo příjemnou a uvolněnou atmosféru a netradiční chutné občerstvení pro všechny při diskusních pauzách.

       Sotva skončil ten letošní a už se těšíme na další Sprinx Pharma podzimní seminář. Zas o něco víc tradiční.

Jiří Stránský
Business Director
Datum zveřejnění 27. 11. 2016 16:59:26 od Romana Ripper
x

Přihlašte se k odběru newsletteru a odebírejte novinky ze světa
e-commerce