Salesforce Spring ´15

Salesforce Spring ´15
Zde jsou některé z nových funkcí ve Spring '15:

Sales Cloud

Prodejní Cesta (Beta) – Nastavitelné tipy v každé prodejní fázi - jak správně postupovat při práci s příležitostmi a nabídkami a jak je posouvat kupředu ještě rychleji a efektivněji.
 
Salesforce Email Connect - Další generace integrace mezi Salesforce a Microsoft. Umožňuje připojit Salesforce e-mail do aplikace Outlook Web App pro Mac a Windows skrze různé internetové prohlížeče a na jakémkoli mobilním zařízení. Pomocí Exchange Sync mohou uživatelé Salesforce spravovat v Outlooku své události a kontakty efektivněji, protože obě řešení pracují v cloudu (bez nutnosti instalace SW).
 
Duplicitní upozornění & Blokování - Zvýší kvalitu vašich dat v CRM v reálném čase tím, že upozorní na  duplicitní záznamy, zablokuje možnost vytvoření těchto záznamů a upozorní administrátora na tento problém.

Servisní Cloud
Inteligentní a jednoduchá Console for Service – S novou konzolí umožníte svým zaměstnancům řešit jednotlivé případy rychleji a efektivněji.
 
Marketing Cloud
Naslouchání a analytika pro sociální sítě – Ten nejjednodušší způsob, jak rozumět tomu, co bylo řečeno o vaší společnosti a produktech na sociálních sítích. S touto službou se můžete připojit až dvou sociálních sítí jako je Facebook a Twitter.
 
Community Cloud
Community Management Console – Nový a ještě efektivnější způsob monitoringu a správy vaší komunity. Commnunity builder má nový integrovaný žebříček, který vám ukáže, jak se kteří členové komunity podílí na diskuzích a ukáže vám pořadí těchto členů.
 
Analytics Cloud
Analytics cloud umožňuje snadno sdílet data v rámci celé organizace skrze Dashboard, Chatter a aplikace pro iOS. Salesforce cloud je postavený na platformě Wave. Dashboard poskytuje grafické zobrazení dat v různých sestavách, které jsou vytvořeny přesně podle potřeb společnosti. Je možné navrhnout vlastní analytické aplikace a nasadit je mnohem rychleji než tradiční BI (Business Intelligence) implementace. V tomto modulu je také možné snadno integrovat externí zdroje dat (SAP, Oracle BD, etc.) což povede k výraznému zefektivnění práce a úspoře času.
 
Salesforce1 Platform
Lightning Process Builder - automatizace složitých procesů, zvýšení produktivity a řízení obchodních aktivit.

Více informací: sprinx-consulting.cz


 
Datum zveřejnění 16. 1. 2015 16:45:17 od
x

Přihlašte se k odběru newsletteru a odebírejte novinky ze světa
e-commerce