E-shopy od Sprinx jsou na EET připraveny

E-shopy od Sprinx jsou na EET připraveny
Druhá vlna elektronické evidence tržeb (EET), která započne 1. března 2017 se bude týkat i e-shopů.  Přesněji řečeno EET bude povinná pro  všechny subjekty, které  jsou v Klasifikaci ekonomických činností (NACE) uvedeny pod kódem 45.1, 45.3, 45.4, 46 a 47 – viz zákon o evidenci tržeb.

Naši klienti se nemusí obávat toho, že by nastalou situaci museli řešit svépomocí. Na nově vzniklou situaci jsme připraveni a klientům nyní představujeme naše řešení elektronické evidence tržeb pro e-shopy.

Stávajícím zákazníkům nabídneme základní modul pro komunikaci se systémem státní správy na získávání EET kódů a jejich distribuci zákazníkům. Ten bude podporován verzemi CMS platformy Kentico  7 až 10. Modul bude vyhodnocovat, zda se transakce týká EET, po potvrzení platby získá EET kód a zašle jej zákazníkovi. Tento základní modul bude mít možnost exportu do ERP či účetního systému. 
 
Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na emailu obchod@sprinx.com

 
Datum zveřejnění 30.1.2017 15:08:03 od Martin Koky | 0 komentářů
Tagy: EET, elektronická evidence tržeb, e-shop, sprinx
|<  <  1  >  >|
Přinášíme Vám čtvrté číslo našeho firemního magazínu The Doers.
20.2.2018
Tentokrát především o E-commerce
Close
Zanechte nám tu svůj e-mail a my Vám zašleme aktuální číslo časopisu. Další čísla Vám pak budeme zasílat automaticky. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.