Big data jsou mrtvá

Big data jsou mrtvá
13.11.2017 10:50:12 - Romana Ripper
Kde jsme na cestě k informační společnosti a znalosti ekonomie? Nejpřesnější odpověď je, že jsme na cestě. K cíli je daleko, pro mnohé je nejasný. Odpovědi na základní otázky spojené s imperativem digitalizace hledáme s experty technologické společnosti Sprinx.

Novelizace zákona o léčivech a první zkušenosti s ní z pohledu dodávek léčivých přípravků

Novelizace zákona o léčivech a první zkušenosti s ní z pohledu dodávek léčivých přípravků
31.8.2017 8:52:22 - Romana Ripper
Na otázku, co přinesla novelizace zákona o léčivech, je snadná odpověď. Zatím nic, protože teprve přinese, přijde to v září a v prosinci. Ale můžeme již dnes říct, jak se připravujeme na to, co to bude. A taky můžeme říct, jak se projevuje platná legislativa u našich kolegů na Slovensku, to neznamená, že se ta naše bude projevovat stejně, ale co kdyby.

Podpůrné systémy pro podporu prodeje farmaceutických firem – jak na bonusy a ceníky

Podpůrné systémy pro podporu prodeje farmaceutických firem – jak na bonusy a ceníky
22.8.2017 9:20:00 - Romana Ripper
Používání systémů a aplikací resp. jejich zavádění do firem ve farmaceutickém segmentu, a nejen v něm, mívá svou logickou posloupnost, která bývá nejčastěji dvojí. První model, říkejme mu třeba office – centrický, napřed zavádí aplikace a systémy do kanceláře, vytváří nejprve zázemí pro podpůrné služby, aby stihly zpracovat příval objednávek, nebo žádostí o aplikaci postupů trade marketingu, které se hrnou, nebo pohrnou, do kanceláře od prodejního týmu. Podobně, jako kdysi jeden z mých nadřízených, který zaměstnal napřed finančního ředitele a vedoucího skladu a potom teprve reprezentanty. Druhý postup je opačný, říkejme mu rep – centrický, ten se snaží zavést systémy mezi koncovými uživateli a přizpůsobit je primárně jejich potřebám, s tím, že předpokládá, že to bude mít pozitivní efekt na objem práce i v kanceláři.
|<  <  1 2 3 4 5 ...  >  >|

Nadcházející eventy

    Momentálně nepřipravujeme žádné eventy
Přinášíme Vám třetí číslo našeho firemního magazínu The Doers.
2.11.2017
Tentokrát především o obchodních systémech
Close
Zanechte nám tu svůj e-mail a my Vám zašleme aktuální číslo časopisu. Další čísla Vám pak budeme zasílat automaticky. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.