Jak to vidí Jiří Stránský?

Jak to vidí Jiří Stránský?
7. 6. 2018 14:21:24 - Romana Ripper
Nezadržitelný pokrok
Máme teď v Čechách velmi výjimečného ministra zdravotnictví. Je plný optimismu, pořád se usmívá a má velké plány a úkoly, mezi které patří například i elektronizace zdravotnictví. Když dnes mluvíme o eReceptu nebo o různých variantách zdravotních knížek, případně o propojení s elektronickou neschopenkou, bereme to úplně samozřejmě. Přitom při pohledu zpět o méně než jednu lidskou generaci byla tato řešení ještě v plenkách.

Nástroje, bez kterých se ve farmaceutickém byznysu neobejdete

Nástroje, bez kterých se ve farmaceutickém byznysu neobejdete
7. 6. 2018 14:14:02 - Romana Ripper
Nástroje, bez kterých se ve farmaceutickém byznysu neobejdete
Vývoj nových léků je samozřejmě maximálně hi-tech odvětví. Při obchodování s léky se ale často využívají letité technologie. Přitom existuje mnoho, nově i cloudových, aplikací na podporu všech činností ve pharma byznysu

Zeptali jsme se našich klientů - Benefit Management

Zeptali jsme se našich klientů - Benefit Management
7. 6. 2018 13:35:42 - Romana Ripper
Společnost Benefit Management působí na českém trhu již od roku 2003 a dnes spravuje benefitové programy více než 200 nejvýznamnějším firmám v České republice a na Slovensku. Službu Benefit Plus využívá přes 150 000 zaměstnanců a ročně se přes tento program realizují zaměstnanecké benefity v objemu přes miliardu korun. Zeptali jsme se zakladatele a ředitele společnosti Benefit Management Václava Kurela na spolupráci se Sprinx Systems a plány dalšího rozvoje služeb v oblasti motivace zaměstnanců.

REAL -TIME CRM

REAL  -TIME CRM
7. 6. 2018 13:32:49 - Romana Ripper
Zrychluje se vaše obchodování a potřebujete se rozhodovat v reálném čase? Pak se neobejdete bez nepřetržitého přísunu informací o výkonu vašeho obchodu.

Snadno jsme si zvykli na spolupráci v reálném čase – posíláme si zprávy přes messengery a ihned vidíme, jestli si je kolegové přečetli a jak na ně reagují. Nabídky, prezentace nebo rozpočty zpracováváme ve sdíleném prostředí, kde je okamžitě vidět každá změna nebo nový komentář kolegů – bez ohledu na to, z které části světa a z jakého zařízení s námi spolupracují. Proč by tedy data neměla proudit v reálném čase také do CRM?

Zeptali jsme se našich klientů - Linka bezpečí a Konto Bariéry

Zeptali jsme se našich klientů - Linka bezpečí a Konto Bariéry
7. 6. 2018 13:25:16 - Romana Ripper
Linka bezpečí
Posláním Linky bezpečí je poskytovat kvalitní a snadno dostupnou pomoc dětem, studentům a všem, kteří jednají v jejich zájmu. Pomáhá s řešením náročných životních situací i každodenních starostí a problémů. Ředitelky Linky Bezpečí Soni Petráškové jsme se zeptali na plány kolem webových projektů.

Konto Bariéry 
Letos uplynulo 25 let od založení Konta Bariéry, charitativního ch projektu s desítkami tisíc pravidelných dárců, který již příjemcům pomoci rozdělil přes 400 milionů korun. Ředitelky Konta Bariéry Boženy Jirků jsme se zeptali na weby charitativních projektů
 

Zeptali jsme se našich klientů - Futurecom Interactive

Zeptali jsme se našich klientů - Futurecom Interactive
7. 6. 2018 13:20:20 - Romana Ripper
Futurecom Interactive je přední švýcarskou digitální agenturou, která vytváří webové e-commerce projekty pro nejvýznamnější společnosti z odvětví výroby či služeb. Sprinx Systems je implementačním a integračním partnerem Futurecom Interactive u řady webových projektů. Nejčastěji jde přitom o implementaci řešení na platformě Kentico, se kterou má Sprinx Systems dlouholeté zkušenosti (Sprinx je mnoho let v řadě Gold partnerem Kentico). Na zkušenosti ze spolupráce se Sprinx Systems jsme se zeptali Jessicy Otto, Senior Account Executive společnosti Futurecom Interactive.

Integrace CRM s objednávkovým systémem

Integrace CRM s objednávkovým systémem
7. 6. 2018 13:17:11 - Romana Ripper
Nadnárodní společnost Teva Pharmaceutical Industries je největším světovým výrobcem generických léčiv, jehož tržby v roce 2017 přesáhly 22 miliard dolarů. Firma se rozhodla implementovat jednotný CRM systém Veeva CRM, který nahradí řešení používaná v jednotlivých zemích. Součástí systému Veeva CRM je rovněž modul objednávek, umožňující zadávat do CRM systému transferové objednávky, které jsou elektronicky přenášené k distribučním společnostem. Systém Veeva CRM ale neobsahuje rozhraní, které by zajišťovalo samotnou komunikaci s distributory.