Zeptali jsme se našich klientů - Mountfield

Zeptali jsme se našich klientů - Mountfield
Firma Mountfield staví svůj úspěch na široké nabídce kvalitních produktů a špičkovém zákaznickém servisu a službách. Více než 1,8 milionu stálých zákazníků využívá jak síť 56 prodejních center po celé České republice, tak i vyspělou e-commerce platformu s řadou automatizovaných služeb. Obchodování se zahradní technikou na internetu pro nás okomentoval Michal Pobežal, eCommerce Director společnosti Mountfield.

Jakých funkcí si na své e-commerce platformě ceníte nejvíce?
Nejvíce si cením, že vše funguje stabilně a bez výpadků i při velkých zátěžích. Z funkcí je pro nás asi nejcennější e-mailing, který se podařilo vyladit takřka k dokonalosti a zvládá odesílat velké objemy e-mailů ve skvělých časech.


Proč jste si jako dodavatele vašeho e-commerce řešení zvolili právě Sprinx Systems?
Rozhodující pro nás byla rychlost a také velké nasazení, které Sprinx dokázal zajistit při přechodu na nové e-commerce řešení.

Jaké výsledky vykazuje váš on-line prodej?
Od našeho přechodu na platformu Kentico spravovanou firmou Sprinx rosteme každoročně o desítky procent a letošní on-line prodejní obrat již dosahuje stovek milionů korun. 

V čem vidíte největší výhody kombinace kamenných prodejen a on-line prodeje?
Hlavně v zásahu rozdílných cílových skupin. Dokážeme oslovit jak zákazníky, kteří rádi výrobek vidí na vlastní oči a chtějí k němu odbornou radu našich prodejních techniků, tak i zákazníky, kteří rádi nakupují z pohodlí domova a je to pro ně primární způsob nákupů.

Kde vidíte e-commerce za 5 let?
E-commerce za 5 let bude primárně o logistice a schopnosti co nejrychleji dodat zboží zákazníkovi. Umím si představit, že se již v dopravě bude testovat dodávání k zákazníkům pomocí autonomních aut, na druhou stranu bude stále klíčové mít i relativně silnou kamennou prodejní síť, která bude fungovat jako showroom a poskytovat odborné poradenství.
 
Datum zveřejnění 20. 2. 2018 16:01:36 od Romana Ripper | 0 komentářů
Comments
Blog post currently doesn't have any comments.